НАМ 20 років!

25 жовтня у заміському комплексі «Дубки» – відбулася найочікуваніша та незабутня подія в історії ПрАТ НТЦ «Інформсистеми» – День Народження Компанії. НАМ-20 років!

На загальне святкування прибула рекордна за останні роки кількість інтецівців – понад 100 осіб. Гості урочистості буквально відразу ж поринули в атмосферу свята: чудова природа, музика, корпоративна символіка на локаціях, командний інтецький дух, багато кольорів, подарунків та дружніх обіймів.

На початку святкування в рамках корпоративних традицій, що вже склалися, всіх присутніх з ювілеєм привітав Голова правління – Директор компанії ПрАТ НТЦ «Інформсистеми» – Олег Іванович Оксак.

Мабуть, найцікавішим та найзабутнішим для гостей стали командні конкурси. Усі гості отримали пам’ятні призи та подарунки. Учасники індивідуальних конкурсів – подарунки за перемогу у них. Усі інтецівці виявили себе у численних спортивних змаганнях.

День народження компанії ПрАТ НТЦ «Інформсистеми» – не просто святковий захід на честь чергової дати її заснування. Насамперед – це новий ступінь натхнення: для співробітників, бізнес-партнерів, клієнтів, власників, усієї величезної команди «Інформсистеми» робити наше життя та життя інших людей здоровим, красивим і успішним.