АВТОДОРЕКСПО 2017

АВТОДОРЕКСПО 2017

АВТОДОРЕКСПО 2017

З 8 по 10 листопада у Києві пройшов 15-й Міжнародний форум з будівництва, експлуатації та проектування автомобільних доріг та мостів «АВТОДОРЕКСПО».

У 2017 році він був примітний значно збільшеними масштабами, великою кількістю учасників та відвідувачів та унікальними семінарами. Розміри виставкової площі зросли на 19%, а кількість учасників збільшилась у 1,5 раза. У виставці 2017 року взяли участь 66 компаній із 7 країн світу. Відвідали форум майже дві тисячі людей.

НТЦ «Інформсистеми» представила на виставці свою продукцію: системи керування асфальтозмішувальними установками (МСУ, САУ УПА, ВДУ), датчики рівня, прилади контролю полум’я, ваги автомобільні, промислові газові та рідкопаливні пальники.

З цікавих новинок, які ми презентували цього року, – це лінійка промислових рідкопаливних пальників продуктивністю 6, 9 та 11 МВт. Пальники призначені для нагрівання кам’яних матеріалів у системі живлення асфальтобетонних заводів. Весь модельний ряд пальників ПРПа повністю адаптований для асфальтозмішувальних установок ПрАТ «Кредмаш» та установок зарубіжних виробників, таких як Marini, Teltomat та AMMANN.

Особлива увага відвідувачів стенду була виявлена до автоматичних систем управління асфальтозмішувальними установками. Представлені системи у кількох варіантах виконання легко впроваджуються під будь-який тип АБЗ.

Всі гості стенду отримали «Посібник автошляховику 2017» із детальною інформацією представленої продукції.

Наступного року НТЦ «Інформсистеми» знову збирається брати участь та показувати новинки, – ділитися враженнями та нововведеннями у дорожній сфері.