Пальники на рідкому паливі

Пальники призначені для роботи у складі сушильних агрегатів асфальтозмішувальних установок (АБЗ), зерносушарок, парових та опалювальних котлів. Потужність рідкопаливних пальників, що випускаються, від 1-го до 15-ти МВт перекриває весь необхідний діапазон асфальтозмішувальних установок вітчизняного та імпортного виробництва від 30т/год до 200т/ч. Пальники випускаються двох типів ПРПА – рідкопаливні пальники з примусовою прямоточною подачею повітря та ПРПАВ – рідкопаливні пальники із попередньо закрученим повітряним потоком для більш комфортного регулювання довжини факела.

Пальники ПРПА застосовуються в Асфальтозмішувальних заводах ДС-117, ДС-158, ДС-185, КДМ201, ДС-168 виробництва «Кредмаш». Без дорогих доопрацювань можна оперативно перейти з газового пальника на рідкопаливний застосувавши пальник серії ПРПА та Підстава (за потреби) для встановлення пальника серійного зразка. На установки імпортного зразка пальника встановлюються за допомогою перехідного фланця, який ми виготовимо за короткий термін.

Пальники ПРПАВ застосовуються на асфальтозмішувальних заводах КДМ206, КДМ208, КДМ209 та перехід з газоподібного палива на рідке може проходити в короткі терміни, без доопрацювань установчих елементів.

Пальники ПРПАВ встановлюють на АБЗ із змінною рецептурою складу асфальтної суміші. Можливість регулювання довжини та діаметру факела дозволяє оптимально налаштувати пальник для прогріву, як великих фракцій, так і дрібних фракцій інертних матеріалів та заощадити на паливі підвищуючи за рахунок регулювання вихрового потоку коротке (для дрібних фракцій) або довге полум’я (для великих фракцій) ККД системи прогріву матеріалів.

Пальники працюють на дизельному паливі та використовуються там, де немає можливості «підвести» газопровід. Здебільшого це мобільні установки чи установки, що знаходяться далеко від централізованої газової лінії.

Для роботи пальника на пічному паливі необхідно використовувати станцію підготовки палива, яку можна придбати у нас. При роботі на пічному паливі потрібно враховувати, що його якість дуже низька, можливе випадання хімічного осаду у вигляді парафінових відкладень, пічне паливо має недостатні змащувальні властивості, може виготовлятися як з нафтових продуктів, так і за допомогою інших хімічних складових – все це призводить до додаткових обслуговування. пальники (чистка фільтрів, промивання форсунки). Станція підготовки палива максимально зменшить періоди технічного обслуговування пальника.

Особливості пальників ПРПА в умовах роботи асфальтних заводів.

ПРПА – Пальники цієї серії розроблені спеціально для роботи у складі сушильних агрегатів асфальтозмішувальних установок. Довжина та діаметр факела оптимально відповідає конфігурації відповідних сушильних барабанів асфальтозмішувальних установок продуктивністю від 30т/год до 200т/год. Ефективний прогрів інертних (кам’яних) матеріалів досягається за рахунок спалювання в топці підготовленої однорідної паливоповітряної суміші. Пальник підходить для асфальтних заводів у системі пилеочищення яких стоять, як циклони, так і рукавні фільтри.

Особливості пальників ПРПАВ в умовах роботи асфальтних заводів, парових та опалювальних котлів.

ПРПАВ – Пальники цієї серії розроблені спеціально для роботи у складі сушильных

ПРПАВ – Пальники цієї серії розроблені спеціально для роботи у складі агрегатів асфальтозмішувальних установок, опалювальних та парових котлів. Довжина та діаметр факела регулюються за допомогою системи вихрових заслінок, що дозволять встановити пальники як у довгих до 8м камерах згоряння, так і в коротких до 2м. Ефективний прогрів робочої зони камери згоряння досягається за рахунок спалювання в топці підготовленої однорідної паливоповітряної суміші з відрегульованою довжиною і діаметром факела під геометрію теплового обладнання.

Діаграми довжини та діаметру смолоскипа пальника серії ПРПАВ залежно від потужності з використанням системи завихрення паливоповітряного потоку

Пальник підходить для асфальтних заводів, парових та опалювальних котлів в системі пилоочищення яких стоять: циклони, рукавні фільтри, системи природного утворення тяги.

Технические данные

  • Расход топлива на тонну готовой продукции от 5,0л
  • Эффективный прогрев инертных материалов
  • Комплектующие европейских производителей
  • Розжиг и работа в автоматическом режиме
  • Остановка горелки в случае аварии с выводом на информационную панель ошибок
  • Установка на асфальтные заводы ДС-117, ДС-158, ДС-185, КДМ201, КДМ206, КДМ209, ДС-168 без доработок сушильного барабана
  • Готовые решения по модернизации (переход с газообразного топлива, замена старой горелки) серийных асфальтосмесителей с применением тележки для установки горелки.

Комплектующие

HP-Technik – Насос – Германия
KROMSCHRODER – Датчики давления, трансформатор розжига, электроды – Германия
REGADA – Электропиривод заслонок – Словакия
Fluidic – Форсунка – Нидерланды
Danfosі – Датчики, клапаны – Дания
Schneider Electric – Силовая электрика – Франция

Наличие датчиков и дополнительных сигналов для защиты оборудования от нестандартных ситуаций.

В горелке установлены:

  • Датчики давления воздуха перед горелкой – контроль включения дутьевого вентилятора
  • Датчик низкого, высокого давления топлива – контроль давления топлива в гидравлической системе
  • Датчик разряжения – контроль работы дымососа
  • Ионизационный датчик – контроль наличия пламени запальника
  • Фото датчик – контроль основного факела

Особенности электроники.

Контроллер горелки установлен в отдельном шкафу с силовой автоматикой. Управление и настройка параметров горелки осуществляется с панели оператора установленной в любом удобном месте. На панели оператора  в процессе запуска и работы отображается информация о состоянии механизмов горелки: циклы подготовки горелки к розжигу, рабочее состояние датчиков, положение газовой и воздушной заслонок, информация об аварийных ситуациях.