Пальник комбінований

ПКПА – комбінований пальник з примусовою прямоточною подачею повітря. Максимальна потужність 6 МВт. Пальник двоблочний, повністю автоматичний, з плавним регулюванням і примусовою подачею повітря від вентилятора, що окремо стоїть. Складові: пальник, блок керування пальником (БУГ), вентилятор, насосна станція високого тиску (НСВД), газова арматура. ПКПА працює на дизельному та пічному паливі, природному та зрідженому газі.

Комбінований пальник ПКПА з максимальною потужністю 6 МВт призначений для роботи у складі сушильних агрегатів асфальтозмішувальних установок (АСУ) «Кредмаш» ДС-117, ДС-158, ДС-185 (40-65т/год). На асфальтні заводи імпортного зразка: MARINI, Тeltomat, Lintec пальники встановлюються за допомогою перехідного фланця, який ми виготовимо за короткий термін. Комбінований пальник ПКПА може бути використаний для роботи у складі сушильних агрегатів зерносушарок та опалювальних котлів.

 1. Високий рівень продуктивності
 2. Просте технічне обслуговування
 3. Прийнятні габарити
 4. Придатність до ремонту та надійність.

Комбінований пальник ПКПА працює на дизельному та якісному пічному паливі в’язкістю до 8сСт (20°С), а також на природному та зрідженому газі, поєднуючи в собі переваги газового та рідкопаливного пальника. Оптимальне рішення для асфальтозмішувальних установок, що швидко монтуються.

Пічне паливо обходиться на 30% дешевше дизельного палива, ця різниця в ціні дозволяє досить швидко окупати вкладення та економити кошти у довгостроковій перспективі.

Використовуючи в роботі промислового пальника пічне паливо потрібно розуміти, що його якість нижче за дизельне, при спалюванні активно утворюється шлак, що призводить до швидкого забруднення фільтрів і форсунки пальника, а це збільшує витрати на технічне обслуговування. У зв’язку з цим рекомендуємо придбати у нас станцію фільтрації палива (СФТ) або станцію фільтрації та підігріву палива (СФПТ). Використання станції фільтрації зменшує витрати часу на технічне обслуговування промислового пальника та продовжує термін його служби.

Наші спеціалісти підберуть необхідне обладнання для роботи пальника на зрідженому газі: ємності для зберігання палива, газові випарники.
Комбінований пальник ПКПА перед відправкою замовнику проходить стендові випробування, перевірку гідравлічних з’єднань, налаштування датчиків контролю, що відповідають за безпеку пальника, рентгенографію зварних швів.

Безвідмовна робота пальника гарантується комплектуючими від провідних світових лідерів галузі.

Надаємо повне обслуговування комбінованого пальника ПКПА. Забезпечуємо якісний сервіс, починаючи від монтажу, пусконалагодження обладнання та закінчуючи постачанням запасних частин та подальшою технічною підтримкою. Спеціалісти нашої компанії проходять навчання та мають необхідний кваліфікаційний рівень для роботи з газовим обладнанням, підтверджений посвідченнями: «Слюсар з експлуатації та ремонту газового обладнання», «Слюсар з монтажу газового обладнання», «Допуск до установок, що працюють під напругою до 1000В».

Переваги комбінованих пальників НТЦ «Інформсистеми»

У нас ви можете замовити промислові пальники потужністю від 3 до 15 МВт високої якості. Наша Компанія продає, вводить в експлуатацію та обслуговує промислові пальники. У ПАРІЛЬКАХ КОРИСТУЮТЬСЯ КОМПЛЕКТУЮЧІ СВІТОВИХ ЛІДЕРІВ ГАЛУЗИ.

Комплектуючі

 1. MADAS Газові клапани, фільтр – Італія
 2. KROMSCHRODER Датчики тиску, трансформатор розпалювання, електроди – Німеччина
 3. REGADA Електропіривод заслінок – Словаччина
 4. Bellimo Електропіривод заслінок – Італія
 5. Schneider Electric Силова електрика – Франція

Наявність датчиків та додаткових сигналів для захисту обладнання від нестандартних ситуацій.

У пальнику встановлено:

 1. Датчики тиску повітря перед пальником – контроль включення дутьового вентилятора
 2. Датчик низького, високого тиску газу в газопроводі – контроль тиску газу у магістралі
 3. Датчик розрядження – контроль роботи димососу
 4. Датчик вибуху – аварійне відключення щодо перевищення тиску в сушильному барабані
 5. Іонізаційний датчик – контроль наявності полум’я запальника
 6. Ультрафіолетовий датчик – контроль основного факела
 7. Особливості електроніки

Контролер пальника із силовою автоматикою. Керування та налаштування параметрів пальника здійснюється з панелі оператора, встановленої у будь-якому зручному місці. На панелі оператора в процесі запуску та роботи відображається інформація про стан механізмів пальника: цикли підготовки пальника до розпалювання, робочий стан датчиків, положення газової та повітряної заслінок, інформація про аварійні ситуації.