Виконано роботи з модернізації Teltomat у Казахстані

Виконано роботи з модернізації Teltomat у Казахстані

Виконано роботи з модернізації Teltomat у Казахстані

У травні 2016 року, спеціалістами ПрАТ НТЦ “Інформсистеми”, виконані роботи з модернізації та автоматизації асфальтозмішувальної установки (АСУ) Teltomat у м. Атирау, Казахстан.

Робота з модернізації та автоматизації асфальтобетонних заводів (АБЗ), що проводяться ПрАТ НТЦ “Інформсистеми”, дозволяє підняти якість асфальтобетону, що виробляється, за рахунок встановлення тензометричної системи управління на заміну застарілої важелевої, підвищити продуктивність і знизити навантаження на оператора. Також у процесі модернізації фахівці НТЦ “Інформсистеми”, спільно зі спеціалістами експлуатуючої організації, оновлюють вузли та агрегати а/с установки, що дозволяє продовжити термін служби асфальтозмішувальної установки. Роботи проводяться в стислий термін, поетапно, з мінімально можливим часом зупинки основного виробництва.

Модернізація а/с установки в цілому та обладнання на окремих вузлах зокрема дозволяє значно підвищити якість суміші, що готується, збільшити продуктивність і надійність роботи установки, знизити час при пошуку та усунення несправності системи управління. Значно знизити ймовірність аварії пов’язаних із людським фактором.