Пальники промислові автоматичні модуляційні

Виробництво промислових пальників для асфальтозмішувальних установок, сушильних агрегатів, зерношилок та котлів. Модуляційні автоматичні пальники сертифіковані в Україні, СНД та Євросоюзі. У пальниках використовуються запчастини європейських виробників MADAS, KROMSCHRODER, REGADA, HP-Tecnics, Fluidics, Bellimo, Danfoss, Suntec, Schneider Electric, які використовують світові лідери з виробництва пальників, такі як BALTUR, WEISHAUPT, RIELLO, F.B.R., ECO Застосовані запчастини європейської якості дозволили нам стати в один ряд із зарубіжними компаніями з випуску пальників. Пальники нашого виробництва «заточені» під Асфальтозмішувальні заводи виробництва Кредмаш старих модифікацій ДС-117, ДС-185, КДМ201, ДС-168 та нових модифікацій КДМ206, КДМ209 продуктивністю від 40 до 200т/год. Застосування пальників для модернізації, переходів роботи заводу з газу на рідке паливо та навпаки, імпортних асфальтозмішувальних заводів MARINI, Deltomat, Lintec принесли нам позитивні відгуки замовників.

Перевірка гідравлічних з’єднань та газопроводів на спеціалізованих стендах, рентгенографія зварних швів, налаштування датчиків та стендові випробування пальників вивели якість нашого виробництва на високий рівень.

Цінова політика щодо реалізації пальників з індивідуальним підходом до кожного покупця. Якість, доступна ціна, професійний підхід, це не наш девіз – повсякденна робота.

Пальники

Пальники

Пальники промислові автоматичні модуляційні

Пальники промислові автоматичні модуляційні