Пальник газовий – Призначення

Пальники призначені для роботи у складі сушильних агрегатів асфальтозмішувальних установок (АБЗ), зерносушарок, парових та опалювальних котлів. Потужність газових пальників, що випускаються, від 1-го до 15-ти МВт перекриває весь необхідний діапазон асфальтозмішувальних установок вітчизняного та імпортного виробництва від 30т/год до 200т/ч. Пальники випускаються двох типів ГГПА – пальники з примусовою прямоточною подачею повітря та ГГПАВ – пальники із попередньо закрученим повітряним потоком для більш комфортного регулювання довжини факела. Газові пальники працюють на природному та зрідженому газі. Наші спеціалісти підберуть необхідне обладнання для переходу з побутового газу на скраплений газ: ємності для зберігання палива, газові випарники, ГРП.

Пальники ГГПА застосовуються в асфальтозмішувальних заводах ДС-117, ДС-158, ДС-185, КДМ201, ДС-168 виробництва «Кредмаш». Без дорогих доопрацювань можна оперативно «перейти» з рідкопаливного пальника на газовий, застосувавши пальник серії ГГПА та Основу для встановлення пальника серійного зразка. На установки імпортного зразка пальника встановлюються за допомогою перехідного фланця, який ми виготовимо за короткий термін.

Пальники ГГПАВ застосовуються на асфальтозмішувальних заводах КДМ206, КДМ208, КДМ209 та перехід з рідкого палива на газоподібне може проходити в короткі терміни, без доопрацювань настановних елементів.

Пальники ГГПАВ встановлюють на АБЗ з рецептурою складу асфальтної суміші, що змінюється. Можливість регулювання довжини та діаметру факела дозволяє оптимально налаштувати пальник для прогріву, як великих фракцій, так і дрібних фракцій інертних матеріалів та заощадити на паливі підвищуючи за рахунок регулювання вихрового потоку коротке (для дрібних фракцій) або довге полум’я (для великих фракцій) ККД системи прогріву матеріалів.

Газовий пальник відповідає вимогам ГОСТ, ДСТУ, ДБН Росії, України, основною вимогою безпеки Директив EC/EU 2006/42/EC Продукція машинобудування, європейських стандартів EN 676:2003+A2:2008/AC:2008 та EN 298:2012; а також іншим чинним нормативним документам з охорони праці та пожежної безпеки.

Пальники серії ГГПА і ГГПАВ є повністю автоматизованим обладнанням з плавним регулюванням, примусовою подачею повітря від вентилятора, що окремо стоїть. Конфігурація пальника складається з наступних основних елементів: газовий пальник, газова арматура (рампа), система керування, вентилятор. Пальник основного полум’я використовує у своїй конструкції систему форсунок, розташованих по концентричній сітці, для більш ефективної підготовки газоповітряної суміші, а запальник ежекційний форсунку або прямоточний пальник, безперебійно працює в будь-яких температурних умовах.

Особливості пальників ГГПА за умов роботи асфальтних заводів.

ГГПА – Пальники цієї серії розроблені спеціально для роботи у складі сушильних
агрегатів асфальтозмішувальних установок Довжина та діаметр факела оптимально відповідає конфігурації відповідних сушильних барабанів асфальтозмішувальних установок продуктивністю від 30т/год до 200т/год. Ефективне прогрівання інертних (кам’яних) матеріалів досягається за рахунок спалювання в топці однорідної підготовленої газоповітряної суміші. Пальник підходить для асфальтних заводів у системі пилеочищення яких стоять, як циклони, так і рукавні фільтри.

Особливості пальників ГГПАВ в умовах роботи асфальтних заводів, парових та опалювальних котлів.

ГГПАВ – Пальники цієї серії розроблені спеціально для роботи у складі сушильних агрегатів асфальтозмішувальних установок, опалювальних та парових котлів. Довжина та діаметр факела регулюються за допомогою системи вихрових заслінок, що дозволять встановити пальники як у довгих до 8м камерах згоряння, так і в коротких до 2м. Ефективний прогрів робочої зони камери згоряння досягається за рахунок спалювання в топці підготовленої однорідної газоповітряної суміші з відрегульованою довжиною і діаметром факела під геометрію теплового обладнання.

Діаграми довжини та діаметру смолоскипа пальника серії ГГПАВ залежно від потужності з використанням системи завихрення газоповітряного потоку.

Пальник підходить для асфальтних заводів, парових та опалювальних котлів в системі пилу чищення яких стоять: циклони, рукавні фільтри, системи природного утворення тяги.

Технічні дані

Витрати газу на тонну готової продукції від 5,8 м3.
Ефективне прогрівання інертних матеріалів.
Комплектуючі європейські виробники.
Розпалювання та робота в автоматичному режимі
Зупинка пальника у разі аварії з виведенням на інформаційну панель помилок
Установка на асфальтні заводи ДС-117, ДС-158, ДС-185, КДМ201, ДС-168 без доробок сушильного барабана
Готові рішення щодо модернізації (перехід з рідкого палива, заміна старого пальника) серійних асфальтозмішувачів із застосуванням візка для встановлення пальника.

Комплектуючі

MADAS Газові клапани, фільтр – Італія
KROMSCHRODER Датчики тиску, трансформатор розпалювання, електроди – Німеччина
REGADA Електропіривод заслінок – Словаччина
Bellimo Електропіривод заслінок – Італія
Schneider Electric Силова електрика – Франція

Наявність датчиків та додаткових сигналів для захисту обладнання від нестандартних ситуацій.
У пальнику встановлено:

Датчики тиску повітря перед пальником – контроль включення дутьового вентилятора
Датчик низького, високого тиску газу в газопроводі – контроль тиску газу в магістралі
Датчик розрядження – контроль роботи димососу
Датчик вибуху – аварійне відключення щодо перевищення тиску в сушильному барабані
Іонізаційний датчик – контроль наявності полум’я запальника
Ультрафіолетовий датчик – контроль основного факела

Особливості електроніки.
Контролер пальника встановлений в окремій шафі із силовою автоматикою. Керування та налаштування параметрів пальника здійснюється з панелі оператора, встановленої в будь-якому зручному місці. На панелі оператора в процесі запуску та роботи відображається інформація про стан механізмів пальника: цикли підготовки пальника до розпалювання, робочий стан датчиків, положення газової та повітряної заслінок, інформація про аварійні ситуації.