Уже более 40 лет занимаясь разработкой, производством, внедрением и сопровождением систем автоматизации технологических процессов и управления предприятием, одним из наиболее востребованных наших проектов остается МСУ асфальтосмесительных установок. На протяжении 20 лет мы продолжаем усовершенствовать нашу систему, учитывая замечания и пожелания наших клиентов, внедряя современные передовые технологии и создавая запас надежности ее работы на будущее.
- для асфальтозмішувальних установок ДС-168 та КДМ-201 додано можливість роботи з двома додатковими ємностями МП (всього 3 ємності);
- додано вікно бітумного господарства для контролю обсягу бітуму та його витрати в ємності нагрівача бітуму та цистернах, з урахуванням встановлення датчиків тиску та термоперетворювача опору на кожну ємність та виведення даних на монітор МСУ.
- доопрацьовано можливість збільшення ділянки подачі. На технологічний екран можна виводити від 4 до 6 живильників;
- доопрацьовано можливість виведення струмових навантажень димососа та змішувача на монітор;
- додано алгоритм роботи із системою дозування кам’яних матеріалів на 5 фракцій у МСУ КДМ-201;
- перероблено таблицю авторегуляторів МЭО, збільшено число дискрет з 5 до 10;
- додано індикацію температури датчика ІФКТ із занесенням показань до статистики;
- змінено діапазон швидкості обертання сушильного барабана від 60% до 120% від номінальної.
Програмну логіку роботи МСУ також доопрацьовано новими важливими алгоритмами:
- впроваджено цифрову фільтрацію каналів вимірювання ваги. Тепер зміна ваги йде плавно, гаситься вплив вібрації без зниження точності дозування.
- додано алгоритм роздільного управління краном палива та заслінкою первинного повітря по режимній карті, з десятьма точками характеристики положення заслінок. На установках, що працюють на природному газі це дозволить покращити якість газоповітряної суміші та знизити вміст СО2 у газах, що відходять;
- допрацьовано можливість підключення частотного перетворювача для насоса бітуму, що збільшує точність дозування бітуму до 0,1 кг.
- збільшено тривалість контролю аварії відкриття затвора зливу бітуму до 5 сек на установках без примусового зливу насосом. Це необхідно для плавного відкриття затвора «Баттерфляй» в трубі зливу бітуму в змішувач при встановленні на пневморозподільник пневмодросселя з глушником RSW-1/4, який виключає “розбризкування” бітуму, що зливається, а також забезпечує його рівномірне надходження в змішувач. Таке технічне рішення позитивно впливає якість виготовлення асфальту і зменшує необхідний час перемішування.
- також доопрацьовано управління нагріванням труби зливу бітуму в ручному та автоматичному режимі за допомогою датчика температури. Нагрівання здійснюється з автоматичним вимкненням після досягнення температури встановленої оператором. При охолодженні труби бітуму на 10С нижче встановленої нагрівання відновлюється.
- доопрацьовано алгоритм роботи агрегату подачі целюлозної добавки з приймально-подавального бункера у верхній накопичувач. Тепер подача добавки, як у ручному, так і в автоматичному режимі, здійснюється відповідно до встановлюваних операторів тимчасових параметрів для живильника приймально-подавального бункера – час роботи та час паузи, а вентилятор подачі зупиняється лише через хвилину після припинення подачі. Це виключить можливість засмічення труби, що подає.
- додано алгоритм керування лебідкою скіпового витягу замість релейного захисту встановленого на заводі;
- доопрацьовано облік вивантаження замісів і тонн під час аварії затвора змішувача. Збереження ознак та ваги в змішувачі при аварії затвора змішувача. Ознаки завантаження змішувача тепер знімаються під час закриття затвора. При невідповідності замісу рецепту скіп переходить у ручний режим і видає повідомлення про бракований заміс;
- доопрацьовано режим перевірки замісу у мішалці на «Шлюб», на відповідність рецепту та видачу повідомлення про шлюб;
- додано контроль над аварією мережі живлення установки в цілому з поетапним відключенням основних механізмів, що виключає вихід з ладу вузлів і агрегатів.
- додано керування заслінкою прогріву фільтрів.
- доопрацьовано індикацію переливу бітуму та алгоритм дозування бітуму по зливу.
- обмеження мінімальної швидкості живильників тепер знижено до 5%.
- доопрацьовано можливість керування живильниками як за напругою, так і через струмовий інтерфейс у модулях ADAM-4024.
- для контролю статистики роботи заводу додано підтримку лазерного принтера HP LaserJet P2035 для її друку та можливість копіювання статистичних даних на USB-flash;
- доопрацьовано захист бази рецептів, статистики та параметрів від апаратних збоїв на Flash-диску.
Також нова версія програми дозволяє підключити до МСУ системи віддаленого моніторингу (СУМ) або адміністрування (СУА):
- СУМ призначена для збору та передачі інформації про роботу асфальтозмішувальної установки (однієї або декількох) на віддалений комп’ютер під керуванням ОС Windows. Детальніше…
- СУА дозволяє отримати повний доступ в режимі реального часу до асфальтозмішувальних установок виробництва ПАТ «Кредмаш» за умови підключення до мережі інтернет. Можливе підключення до будь-яких інтернет-ліній, включаючи мобільний GPRS-інтернет. Детальніше…
Заміна програми, налаштування її параметрів та перевірка роботи всього заводу здійснюється нашими фахівцями протягом трьох днів у процесі виконання сервісного обслуговування. Вона може встановлюватися тільки на МСУ із процесорними платами PCA-6773, PCA-6781/82. Тому на старих заводах буде потрібна і заміна процесорної плати. Заміна програми на нову версію не є обов’язковою. Але реалізовані в ній алгоритми та технічні рішення дозволять підняти навіть старі а/с установки на сучасний рівень виробництва асфальту, підвищити якість асфальту та знизити ризики виходу з ладу дорогого обладнання а/с установки.